Hiqen dyshimet, Atdheu dhe Bora kapën mat në Tiranë - Gazeta Express

Hiqen dyshimet, Atdheu dhe Bora kapën mat në Tiranë

TV/Film

Gazeta Express

22/09/2021 19:07

Janë njëri prej çifteve më të përfolur kohëve të fundit.

Derisa Atdheu u bë i njohur si fytyrë publike pas emisionit përputhen, Bora Zamani ishte prezantuese e këtij emisioni.

Lexo Edhe:

Bora është përfolur për stilin e jetesës së saj, por edhe për lidhjet e saj.

Në anën tjetër, Atdheu ishte njëri prej personave që ka kërkuar pothuajse tek të gjitha vajzat e “Përputhen”, derisa është përfolur se me disa ish konkurrente të këtij emisioni.

Derisa u tha se Atdheu dhe Bora kanë filluar një lidhje dashurie, ajo u mohua nga Bora.

“Jam 100 për qind beqare”, kishte thënë Bora.

Por, gjërat nuk duken kështu, pasi që sot ata janë parë duke marrë diell në një tarracë, ku Bora duket paksa nervozë derisa pinë një cigare. /GazetaExpress/