Higuain: Vështirë për Lautaron t’i thotë jo Barçës dhe Messit - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

23/05/2020 15:44

Higuain: Vështirë për Lautaron t’i thotë jo Barçës dhe Messit

Instant

Gazeta Express

23/05/2020 15:44

Gonzalo Higuain nuk do të befasohet nëse Lautaro Martinez largohet nga Interi këtë verë.

Argjentinasi e lidhi situatën e Lautaros me të tijën, kur Real Madridi u interesuar për të.

“Është situatë e komplikuar, shmbull kur unë kam qenë 18 vjecar dhe Real Madridi erdhi dhe më shikoi, nuk thash ‘jo faleminderit’. Thjesht nuk e di cafrë ndodhi”, u shpreh Higuain.

“Nuk dua të krijoj asnjë keqkuptim, por është e vështirë t’i thuash jo Barcelonës dhe Lionel Messit… nuk do të doja të isha në vendin e tij”. /Gazeta Express/