Hëna e plotë e gushtit/ Zbuloni shenjat më të prekura të horoskopit, ja çfarë ju pret - Gazeta Express
string(83) "hena-e-plote-e-gushtit-zbuloni-shenjat-me-te-prekura-te-horoskopit-ja-cfare-ju-pret"

Shqiperi

Gazeta Express

31/07/2023 19:16

Hëna e plotë e gushtit/ Zbuloni shenjat më të prekura të horoskopit, ja çfarë ju pret

Shqiperi

Gazeta Express

31/07/2023 19:16

Deri tani sezoni i Luanit ka qenë dinamik, intensiv dhe plot energji. Energjia e Hënës së Plotë të ardhshme më 1 gusht nuk do të jetë ndryshe. Do të sjellë ndryshime, të cilat ne mund të refuzojmë t’i pranojmë, por në fund do t’i përqafojmë me kënaqësi.

Ajo zhvillohet në shenjën e Ujorit dhe konsiderohet veçanërisht optimiste, pasi na jep mundësinë të shijojmë momente të bukura. Ai imponon ndërveprime sociale dhe veprime që ndikojnë pozitivisht në jetën tonë dhe shoqërinë në tërësi.

Lexo Edhe:

Lexoni më poshtë cilat shenja preken më shumë:

Demi

Gushti është një muaj mjaft shqetësues për Demin dhe Hëna e Plotë vepron si një shkëndijë për disa ndryshime që kanë ardhur në jetën tuaj prej disa kohësh. Ajo zhvillohet në shtëpinë tuaj të 10-të të karrierës dhe imazhit publik dhe zbulon çështje të rëndësishme rreth strukturave dhe rregullave që ju respektoni në jetën tuaj profesionale, duke ju kërkuar t’i vini në dyshim ato. Si një shenjë fikse e tokës, ju prireni të lëvizni shumë ngadalë (dhe nuk ju pëlqen të nxitoni gjërat), por jeni të uritur për diçka të re në jetën tuaj dhe karriera juaj është ndoshta e vetmja gjë që ju pengon.

Luani

Mund të jetë stina juaj, por hëna e plotë ndodhet në shtëpinë tuaj të shtatë të marrëdhënieve. Ka qenë një kohë pavarësie për ju, por tani është koha për të vlerësuar se si strukturat dhe kufizimet në marrëdhëniet tuaja me të tjerët mund të jenë sfiduese për ndjekjet dhe ndryshimet që ndodhin në karrierën tuaj. Rregullat që keni ndjekur në lidhje me marrëdhëniet tuaja nuk ju shërbejnë më në të njëjtën mënyrë dhe megjithëse mund të jenë të njohura, ato nuk janë të favorshme për rritjen tuaj. Shfrytëzojeni energjinë tuaj. Dijeni se çfarë dëshironi – mos lejoni që dikush tjetër t’ju ndalojë nga ajo që është më e mira për ju.