Helen tregon se është ende në formë nga Italia - Gazeta Express
string(46) "helen-tregon-se-eshte-ende-ne-forme-nga-italia"

Helen tregon se është ende në formë nga Italia

Yjet

Gazeta Express

09/06/2022 23:12

Helen Flanagan ka treguar fizikun e saj të tonifikuar me bikine gjeomatrike teksa ajo ka marrë diell në një udhëtim me jaht në Itali

Helen Flanagan ka treguar trupin e saj seksi teksa është parë duke marrë rreze të diellit në një anije në Taormina në Itali.

Lexo Edhe:

31 vjeçarja nuk është parë shumë këto muaj por duket se tani ka zgjedhur që të fillojë të jetë më shumë aktive.

Kjo pasi që aktorja ka zgjedhur që të bëjë reklamë për një palë bikine dhe brend sportiv. /GazetaExpress/