“Heidin apo Meritonin”, Romeo vihet para zgjedhjes së vështirë, kush e meriton finalen? - Gazeta Express
string(82) "heidin-apo-meritonin-romeo-vihet-para-zgjedhjes-se-veshtire-kush-e-meriton-finalen"

“Heidin apo Meritonin”, Romeo vihet para zgjedhjes së vështirë, kush e meriton finalen?

TV/Film

Gazeta Express

07/05/2024 22:47

Romeo është vënë para një zgjedhjeje të vështirë nga opinionisti Arbër Hajdari, i cili i ka kërkuar banorit përgjigje se kush meriton më shumë finalen sipas tij, Heidi apo Romeo.

Romeo refuzoi të përgjigjej pasi tha se ndodhet në pozicion të vështirë.

Lexo Edhe:

Arbër: Nëse do kishte një vend për në finale, kush e meriton Heidi apo Meritoni

Romeo: Është një përgjigje që…nuk ta them kurrë sepse prandaj them jam në siklet në mes. Dua ti sheshojnë gjërat. Ju po thoni zgjidh mes shokut dhe të dashurës.

Ledjon: Pyetja nuk ishte kë do doje, por kush meriton për rrugëtimin që ka bërë

Romeo: Nuk jap përgjigje, atë e kam shok, këtë të dashur

Arbër: Mendoj se mendon për Meriton

Ori: Le ta fitojë me i forti finalen