Heidi tregon se kush janë tre finalistët e saj në BBVA - Gazeta Express
string(54) "heidi-tregon-se-kush-jane-tre-finalistet-e-saj-ne-bbva"

TV/Film

Gazeta Express

13/05/2024 19:32

Heidi tregon se kush janë tre finalistët e saj në BBVA

TV/Film

Gazeta Express

13/05/2024 19:32

Heidi Baçi ka zbuluar emrat që sipas saj janë tre prej konkurentëve më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro në “BBV 3”.

Ajo u shpreh se Romeo Veshaj, Jul Deda dhe Egla Ceno do të jenë pjesë e finales së Big Brother Vip. Në një bisedë me Julin, ajo shtoi se Meritoni po e bën “luftën” me të për të zënë vendin e katërt.

Lexo Edhe:

Pjesë nga biseda:

Heidi: Janë të shkruajtura gjërat! E kemi kryer lojën, 10 ditë e kemi të shkruajtur! Mbaroi janë 10 ditë, do mbash qëndrimin tënd ok, do kthesh përgjigje

Jul Deda: Secili prej nesh tregon qëndrimet që ka mbajt gjithë kohës, a është i njëjti sepse qetësohet situata, është ballë për ballë. Kupton

Heidi: Duket njerëzit e njëjtë, duken ata që janë njësoj.

Juli: Meritoni po mundohet të bëjë të mirin, ai ka bo gjithë kohës, tani thotë unë kam mësuar. Por nuk bëhet kjo me të thënme

Heidi: Çfarë nuk ka bërë

Juli: Ku do që ta çojë këtë gjënë me ty sepse nuk e kuptoj

Heidi: Unë them që shihen njerëzit që janë shumë të fortë, sipas mendimit tonë këtu brenda. P.sh., je ti edhe Romeo. Ky është mendimi im, mund të më shohë dhe mua si të favorizuar dhe për të kapur vendin e kësaj në finale, hajde ti biem kësaj. Meritoni e shikon luftën me mua.

Juli: Të zëri vendin tënd, për të bërë rrokadë në finale

Heidi: Kështu e mendoj, e do debatin me mua. E sheh luftën me mua

Juli: Po për të zënë vendin tënd në finale

Heidi: Ti, Romeo, edhe Elga e fortë. Dhe unë ose ai, zëvendësim.