“Heidi të qeshin sytë me Meritonin…”, banorët hedhin dyshime të reja! - Gazeta Express
string(64) "heidi-te-qeshin-syte-me-meritonin-banoret-hedhin-dyshime-te-reja"

“Heidi të qeshin sytë me Meritonin…”, banorët hedhin dyshime të reja!

TV/Film

Gazeta Express

11/03/2024 21:50

Dy nga banorët më të sulmuar ishin Heidi dhe Romeo

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Lexo Edhe:

Ditën e  sotme banorët lexuar disa komente anonime të tyre mes njëri-tjetrit, ku patjetër disa nga banorë u prekën shumë. Dy nga banorët më të sulmuar ishin Heidi dhe Romeo. Një nga komentet për Heidin nxiti edhe debat mes banorëve.

Heidi, të qeshin sytë kur shikon Meritonin, me Romeon s’ta kam parë atë shikim.

Heidi: Këto janë provokimet më të lodhura, unë me Meritonin jam grirë, është edhe shoku i Romeos.

Françeska: Mos e ke shkruar ti këtë Romeo? Për provokim?

Romeo: Aman se nuk kam pirë kafen e mëngjesit

Vesa: Kjo që e ka shkruar e shikon Meritonin vetë

Meritoni: Ti qenke çmendur, (i drejtohet Françeskës) si i thua Romoes ashtu?

Françeska: Ça do bëjmë tjetër, do i komentojmë