Heidi Klum, “çmendet” në plazh - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 22:34

Heidi Klum, “çmendet” në plazh

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 22:34

Heidi Klum ka treguar trupin e saj seksi derisa ajo është parë duke vallëzuar në mënyrë provokative në një klip në Instagram

Ajo është duke shijuar pushimet bashkë me burrin dhe fëmijët e saj.

Lexo Edhe:

Por, ajo është përkujdesur për një shou seksi derisa ka dridhur të pasmet me një këngë hip-hopi dhe ka të veshur bikine.

Prezantuesja dhe modelja (48), ka postuar këtë video klip në Instagramin e saj e ku fansat e saj kanë mbetur tepër të kënaqur me të. /GazetaExpress/