Heidi: Jam lojtare më e fortë se Juli dhe Romeo! - Gazeta Express
string(46) "heidi-jam-lojtare-me-e-forte-se-juli-dhe-romeo"

Heidi: Jam lojtare më e fortë se Juli dhe Romeo!

TV/Film

Gazeta Express

12/03/2024 21:58

Heidi e konsideron veten lojtare më të fortë se Juli dhe Romeo në “Big Brother VIP 3”.

Pas deklaratës së Julit se e sheh Heidin si konkurrente më lart dhe Romeo, opinionisti Arbër Hajdari e pyeti banoren nëse mendon se është e fortë se dy konkurrentët e tjerë. “Po”, u përgjigj Heidi e bindur.

Lexo Edhe:

Ndërkohë, raporti mes Heidit dhe Romeos duket se është mbyllur, pasi të dy vendosën të ndërpresin njohjen me njëri-tjetrin.