“Haremi” i Arzonit, shpërthen me klikime në youtube - Gazeta Express

“Haremi” i Arzonit, shpërthen me klikime në youtube

Muzike

Gazeta Express

17/10/2020 20:50

Kënga e reperit prishtinas, Arzon “Home Party” është pritur tepër mirë nga fansat e tij

E lansuar para dy dite, kënga e Arzon “Home Party” e prodhuar nga VN Records në Prishtinë, është duke u pritur mirë nga fansat e saj.

Kënga e cila është lansuar të enjten për 24 orë ka arritur në kohë reale të këtë më shumë se 100 000 klikime kurse momentalisht në youtube ajo figuron të këtë më shumë se 63 mijë klikime.

Arzon – Home Party (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 – https://www.smarturl.it/FolePublishing ____________________________ 𝗔𝗿𝘇𝗼𝗻 – 𝗛𝗼𝗺𝗲 𝗣𝗮𝗿𝘁𝘆 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ____________________________ ✔️ Did…

E punuar nga Valon Demaku dhe Lorik M dhe me një video eksplicite me rreth 30 bukuroshe e punuar nga Sekuenca kënga është pritur mirë nga fansat pavarësisht se Arzon është reper i ri në skenë.

Ndryshe, talentin e reperit e ka spikatur menaxherja dhe afaristja e njohur shqiptaro-gjermane, Vjollca Nivokazi. /GazetaExpress/