“HardhFest” hapet me Alban Skenderajn - Gazeta Express

Arte

Gazeta Express

24/08/2021 0:28

“HardhFest” hapet me Alban Skenderajn

Arte

Gazeta Express

24/08/2021 0:28

Drejtori i Bordit të Hardh Fest, Agron Sokoli  në “21Gradë” eksluzive ka treguar se edicionin e “HardhFestitt” këtë vit do e hap  këngëtari i njohur, Alban Skënderaj.

Ai ka treguar se këtë vit kusht për pjesë,marrjen në “HardhFest” është vaksinimi kundër Covid-19.

Lexo Edhe:

Festivali “Hardh Fest”, sivjet po vjen me përditesim të aktiviteteve atraktive dhe unike, duke festuar vitin jubilar të 20-të, me 3, 4 dhe 5 shtator në Rahovec.