Haradinaj në ditën e ditëlindjes ka disa fjalë për ata që e uruan - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

03/07/2020 15:33

Haradinaj në ditën e ditëlindjes ka disa fjalë për ata që e uruan

Lajme

Gazeta Express

03/07/2020 15:33

Ish’kryeministri i Kosovës dhe kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj sot feston ditëlindjen e 52-të, raporton Gazeta Express.

Haradinaj në Facebook ka shkruar se ka pranuar mesazhe të panumërta nga miq, kolegë e bashkëluftëtarë.

“Sot pranova mesazhe të panumërta urimi nga miq, kolegë, bashkëluftëtarë, e bashkudhëtarë, të cilat më gëzuan shumë dhe e bënë më të bukur kremten e ditëlindjes sime.

Në pamundësi që t’i shkruaj secilit veç e veç, ju falënderoj të gjithëve për fjalët, dëshirat e urimet që më dërguat”, shkroi Haradinaj./GazetaExpress/