Haradinaj: E dhimbshme ikja e hershme e Vjosa Berishës - Gazeta Express
string(53) "haradinaj-e-dhimbshme-ikja-e-hershme-e-vjosa-berishes"

Haradinaj: E dhimbshme ikja e hershme e Vjosa Berishës

Lajme

Gazeta Express

23/06/2022 15:13

Producentja e njohur, Vjosa Berisha, ka vdekur sot, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë.

Për vdekjen e saj kanë reaguar persona të shumtë, duke përfshirë edhe kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj.

Lexo Edhe:

Në një postim në Facebook, Haradinaj ka shkruar se është e dhimbshme “ikja e hershme e regjisores Vjosa Berisha, grua e fuqishme me shumë pozitivitet dhe dashuri për jetën”.

Ai i shprehu ngushëllime familjes dhe komunitetit artistik.