Hapet porta për në Sunny Hill, radhë të gjata për të hyrë - Gazeta Express
string(56) "hapet-porta-per-ne-sunny-hill-radhe-te-gjata-per-te-hyre"

Rozë

Gazeta Express

04/08/2022 12:16

Hapet porta për në Sunny Hill, radhë të gjata për të hyrë

Rozë

Gazeta Express

04/08/2022 12:16

Është hapur porta për të hyrë në festivalin e Sunny Hill, festivali më i madh i mbajtur në Kosovë.

Gazetari i t7, Don Spahiu, po qëndron në vendin e ngjarjes dhe prej atje raporton që në orën 12 është hapur porta dhe deri më tani janë krijuar radhë të gjata të njerëzve.

Lexo Edhe:

Sot është nata e parë e Sunny Hill dhe pritet të performojë këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe këngëtarë tjerë të Kosovës.

Ky festival do të zgjasë katër net.