Hamlin, pozon tërësisht e zhveshur në Meksikë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

11/06/2021 19:27

Hamlin, pozon tërësisht e zhveshur në Meksikë

Yjet

Gazeta Express

11/06/2021 19:27

Vajza e aktores Lisa Rinnas, Delilah Hamlin ka pozuar në bikine dhe mandej tërësisht e vjetër derisa është duke pushuar në Meksikë, e ku festoi ditëlindjen e 23-të me Eyal Booker

Delilah Hamlin ka shpërndarë disa foto të mahnitshme derisa është në pushimet e saj në Tulum të Meksikës.

Vajza e madhe e yllit “Real Housewives” te Beverly Hills, Lisa Rinna dhe e aktorit LA Law, Harry Hamlin është dukur në forma të jashtëzakonshme derisa ka pozuar në bikine dhe mandej e zhveshur duke treguar asetet e saj.

Modelja është parë duke u puthur me të dashurin e saj Eyal Booker (24) derisa ka festuar ditëlindjen e saj të 23-të. /GazetaExpress/