Hamburgeri i çuditshëm merr “famë” në Tajlandë - Gazeta Express
string(44) "hamburgeri-i-cuditshem-merr-fame-ne-tajlande"

Hamburgeri i çuditshëm merr “famë” në Tajlandë

Fun

Gazeta Express

12/07/2023 22:20

Një hamburger u bë shumë i famshëm në Tajlandë, jo për përbërës të ndryshëm, por pos për rriskë buke dhe djathë. Në fakt, me 20 copa të djathit.

Upi shkroi se ky hamburger amerikan nuk përmban copa mishi e as sos, por pos djathë të pashkrirë.

Lexo Edhe:

“Kjo nuk është shaka, është e vërtetë”, thuhet në mesazhin e kompanisë që shiste hamburgerë të tillë në Tajlandë.

Ky hamburger kushton 3.10 dollarë dhe klientja Im Jeeptech, 25-vjeçare, tha se i pëlqen shumë por është “paksa i tepruar”.

“Unë ia dola ta përfundoja vetëm gjysmën e tij. Kjo është një sasi e çmendur djathi në një burger. Ushqimi është i mirë kur gjërat janë kombinuar si duhet”, shtoi ajo.