Halle jep pak nga karakteri i saj i sirenës Ariel - Gazeta Express
string(49) "halle-jep-pak-nga-karakteri-i-saj-i-sirenes-ariel"

Halle jep pak nga karakteri i saj i sirenës Ariel

Yjet

Gazeta Express

11/05/2022 20:32

Halle Bailey ka treguar paksa nga karakteri i saj i “Sirenës së vogël” Ariel në bikine të gjelbra … muaj pasi që ajo është përfshirë në këtë projekt

Ajo pritet që të luajë rolin e Ariel në versionin live të filmit “The Little Mermaid” që do të lansohet në maj të vitit 2023.

Lexo Edhe:

Të martën, Halle Bailey ka shpërndarë dy foto të saj ku ka pasur të veshur bikine dhe pozon nga ujërat oqeanike.

Aktorja dhe këngëtarja 22 vjeçare ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine, duke shpërndarë imazhe në faqen e saj në Twitter dhe Instagram. /GazetaExpress/