Hallakatet Katie Price, tregon format e kolme në Turqi - Gazeta Express

Hallakatet Katie Price, tregon format e kolme në Turqi

Rozë

Gazeta Express

27/07/2020 22:37

Modelja Katie Price ka bërë një paraqitje bombastike në Turqi, në të cilin vend po pushon bashkë me të dashurin e saj Carl Woods dhe dy fëmijët e saj Junior dhe Princess

Ajo ka filluar pushimet të dielën e kaluar, pasi që kishte qëndruar në spital me djalin e madh pasi që ai “pa dashje” vrau qenushin e vajzës së saj.

Katie Price (42), është parë duke shijuar klimën e nxehtë të Turqisë këtë të hënë, derisa është parë duke marrë diell në pishinën e një hoteli.

Modelja e kolme përsëri ka treguar asetet e saj seksi derisa duket se ka ruajtur format e saj edhe pas COVID-19. /GazetaExpress/