“Hajde merri ato 5 mijë euro”, Ronaldo Sharka i përgjigjet ashpër Luizit dhe Kiarës - Gazeta Express
string(80) "hajde-merri-ato-5-mije-euro-ronaldo-sharka-i-pergjigjet-ashper-luizit-dhe-kiares"

“Hajde merri ato 5 mijë euro”, Ronaldo Sharka i përgjigjet ashpër Luizit dhe Kiarës

TV/Film

Gazeta Express

03/07/2023 21:14

Ronaldo Sharka i është përgjigjur përmes një videoje Luizit dhe Kiarës pasi këta të dy “e sulmuan” pas deklaratës së tij për Kiara Titon.

Ronaldo tha në episodin e mbrëmjes së kaluar te “Kepi i Vipave” se ai do ta prezantonte emisionin më mirë se prezantuesja aktuale, Kiara Tito. Kaq është dashur që Luizi të shpërthejë ndaj Ronaldos.

Lexo Edhe:

Në një koment në Instagram, Luizi ka mbrojtur nusen e tij, Kiarën, duke ironizuar Ronaldon.

“Nuk bëhen të gjitha punët me by*hë o Butterfly. Jo gjithçka bëhet për followers, ka një limit!”, shkruante Luizi në Instagram.

Më pas ai i bëri thirrje që të shkonte në Korçë të merrte dhe 5 mijë eurot që ia kishte premtuar në Big Brother.

Përmes videos së shpërndarë në Instagram, Ronaldo i kujton Luizit se ato lekë ia premtoi kur humbi të atin.

Më tej Ronaldo thotë se është më tepër i zhgënjeyr nga Kiara të cilën e ka konsideruar gjithmonë si motër.