Sport

Gazeta Express

14/02/2020 22:07

Haaland s’di të ndalet, tjetër gol në Bundesliga me Dortmundin

Sport

Gazeta Express

14/02/2020 22:07

Dortmund po e mposhtë 4-0 Eintracht Frankfurtin.

Në këtë ndeshje ka shënuar sërish talenti, Erling Haaland.

Ai shënoi për 3-0 në minutën e 54’.

Goalt tjerë i shënuan Lukasz Piszczek 33’, Jadon Sancho 49’ dhe Raphael Guerreiro 75’. /Gazeta Express/