Guardiola do të këtë punë me Porton sonte, formacionet zyrtare - Gazeta Express

Gazeta Express

21/10/2020 20:21

Guardiola do të këtë punë me Porton sonte, formacionet zyrtare

Gazeta Express

21/10/2020 20:21

Manchester City pret sonte në Etihad Stadium skuadrën e Portos

Djemtë e Guardiolës hynë edhe në këtë edicion në Ligën e Kampionëve me pretendime të mëdha, kështu që ata kërkojnë që ta nisin sa ma mirë edicionin e ri.

Pep Guardiola sonte në sulm ka startuar me treshën e tij të njohur të sulmit Aguero, Mahrez dhe Sterling që është edhe kapiten i skuadrës sonte.

City është në Grupin C të Ligës së Kampionëve ashtu si edhe Porto e Olympiakos e Marseille. /GazetaExpress/

Formacionet zyrtare:

Manchester City

FC Porto