Gruas që u martua 11 herë, i dështon edhe martesa e 12-të - Gazeta Express
string(56) "gruas-qe-u-martua-11-here-i-deshton-edhe-martesa-e-12-te"

Gruas që u martua 11 herë, i dështon edhe martesa e 12-të

Fun

Gazeta Express

02/07/2022 16:40

Një grua ka mbetur e shkatërruar pasi i fejuari i saj i 12-të anuloi dasmën e tyre.

Monette Dias, 52 vjeçe, ka bërë tashmë 11 dasma, dhe asnjëra prej tyre nuk funksionoi.

Lexo Edhe:

Dizajnerja nga ShBA shpresonte të gjente një bashkëshort të 12-të dhe të fundit. Megjithatë, për fat të keq nuk funksionoi.

“Është vërtet e dhimbshme për mua të kem një tjetër dështim, sidomos në këtë marrëdhënie ku u përpoqa shumë”, tha ajo

Motra e saj, Marcie, tha se ajo nuk ishte e shqetësuar kur motra e saj u martua dy ose tre herët e para. Megjithatë, pasi ai u martua njëmbëdhjetë herë, ajo shqetësohet se motra e saj nuk do ta takojë kurrë personin e duhur.

Megjithatë, Monette nuk e ka humbur shpresën me martesën.

“Unë ende do të vazhdoj të shpresoj që më në fund të kem një martesë të mirë”, shtoi ajo./KK