Gruaja nga Vushtrria jeton me 30 mace në një shtëpi - Gazeta Express
string(51) "gruaja-nga-vushtrria-jeton-me-30-mace-ne-nje-shtepi"

Gruaja nga Vushtrria jeton me 30 mace në një shtëpi

Lajme

Gazeta Express

06/09/2021 12:44

Dashuria që ka për macet kalon çdo kufi. Merita Krasniqi-Selaci nga komuna e Vushtrrisë pothuajse gjithë jetën ia ka kushtuar kafshëve. Sot, 46-vjeçarja jeton me 30 mace në shtëpi.

Gazetare: Egzona Shahini

Lexo Edhe:

Madje, edhe gjatë gjumit, macet janë shoqërueset e saja.

Dhe fakti se ajo jeton me mace në të njëjtën shtëpi, bën që të paragjykohet.