Gruaja nga Arizona gjen një gjarpër me zile të fshehur nën tepihun para derës së saj - Gazeta Express
string(84) "gruaja-nga-arizona-gjen-nje-gjarper-me-zile-te-fshehur-nen-tepihun-para-deres-se-saj"

Gruaja nga Arizona gjen një gjarpër me zile të fshehur nën tepihun para derës së saj

Fun

Gazeta Express

23/02/2024 20:34

Një vizitor i padëshiruar është parë së fundmi në një shtëpi në Arizona.

Pronarja e shtëpisë mbeti “e tronditur” kur nën tepihun para shtëpisë së saj gjeti një gjarpër me zile, përcjell Telegrafi.

Lexo Edhe:

Videoja e postuar nga kompania Rattlesnake Solutions, konfirmoi llojin e zvarranikut, dhe shfaqi pamjet teksa largojnë atë nga tepihu.

Bëhet e ditur se gjarpri është lëshuar në një zonë shkretinore larg shtëpisë.