"Gruaja me trupin më të përkryer në botë” godet me poza seksi nga deti - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

30/11/2019 21:42

“Gruaja me trupin më të përkryer në botë” godet me poza seksi nga deti

Ballina

Gazeta Express

30/11/2019 21:42

Kohë më parë ajo është shpallur “gruaja me trupin më të përkryer në botë” nga shkencëtarët.

Dhe, këtë titull, Kelly Brook mundohet ta arsyetojë vazhdimisht, teksa reklamon format e saj trupore.

Së fundmi, modelja e popullarizuar 40-vjeçare ka pozuar me një kostum të kuq të larjes

Seksbomba britanike ka realizuar disa fotografi vërtet seksi në det, duke nxjerrë në pah sidomos gjoksin e saj gjigant.