Gruaja me probleme mendore godet me thikë infermieren në spitalin e Gjirokastrës - Gazeta Express

Gruaja me probleme mendore godet me thikë infermieren në spitalin e Gjirokastrës

Shqiperi

Gazeta Express

12/07/2020 11:44

Një grua me probleme mendore ka qëlluar me thikë një infermiere në spitalin e Gjirokastrës.

Sipas Report se gruaja Elvira S. paraditen e sotme ka shkuar në ambientet e spitalit rajonal ‘Omer Nishani’ dhe ka qëlluar me thikë infermieren.

Nga sulmi i agresores e lënduar ka mbetur edhe një infermiere e dytë.

Agresorja është transportuar për në spitalin psikiatrik të Vlorës.