Gruaja e moshuar blen një pako me prezarvativë duke menduar se është çaj - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

13/02/2020 13:50

Gruaja e moshuar blen një pako me prezarvativë duke menduar se është çaj

Ballina

Gazeta Express

13/02/2020 13:50

Pasi harroi syzet në shtëpi dhe shkoi për në market, një grua e moshuar bleu një pako prezervativë, në vend se të blinte një paketim çaji.

Rosemarie Riley, 76-vjeçare, si pasojë e mungesës së syzeve bleu në market një pako me 30 copë prezervativë të firmës ‘Durex’, transmeton lajmi.net.

Gafa e pensionuarës doli në pah pasi burri i saj, John Riley, 78-vjeçar, e qortoi atë.

Ngjarja më pas u postua në Facebook, duke u bërë virale dhe duke grumbulluar më shumë se 12 mijë pëlqime, reagime dhe komente.