Gruaja e Ledrit në superformë - Gazeta Express
string(29) "gruaja-e-ledrit-ne-superforme"

Yjet

Gazeta Express

05/07/2023 21:05

Gruaja e Ledrit në superformë

Yjet

Gazeta Express

05/07/2023 21:05

Sara Hoxha vazhdon me positimet e saj sensuale në Instagram

E shoqja e reperit kosovar ka qenë aktive pas lindjes së vajzës së tyre Poem Blu dhe këtë e ka treguar ku edhe fitoi në show “Dancing With the Stars” në Shqipëri.

Lexo Edhe:

Ajo ishte karakteri kryesor i Ledrit në klipin dhe këngën e tij më të re, “Gjendja”, këngë e cila ka marrë më shumë së 1.9 milion klikime për pesë ditë.

“Njëjtë si ti, veç tri herë”, ka shkruar sot Sara poshtë një foto me fustan të zi, që është foto që është shkrepur gjatë xhirimeve të klipit. /GazetaExpress/