Gruaja e George Clooney transparente në fotot e fundit - Gazeta Express
string(54) "gruaja-e-george-clooney-transparente-ne-fotot-e-fundit"

Gruaja e George Clooney transparente në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

29/04/2022 21:25

Amal Clooney ka ngritur temperatura me një veshje transparente të kuqe teksa ajo dhe nëna e saj Baria Alamuddin janë parë duke shkuar për drekë në New York 

Ajo kalon shumë kohë më nënën e saj në qytetin e New Yorkut, sidomos ditëve të fundit.

Lexo Edhe:

Amal Clooney ka vazhduar kalimin e kohës në rezidencën e saj në bregun lindor kur ajo është parë duke shkuar për të drekuar në një hotel të Manhattan.

Avokatja e të drejtave të njeriut, 44 vjeçe, i ka ngritur temperaturat në fustanin e saj të kuq, teksa nëna e saj Baria Alamuddin i qëndronte afër me xhaketë të verdhë. /GazetaExpress/