Gripshi me gol të bukur nga distanca e kalon Ballkanin në epërsi ndaj Zalgirisit - Gazeta Express
string(80) "gripshi-me-gol-te-bukur-nga-distanca-e-kalon-ballkanin-ne-epersi-ndaj-zalgirisit"

Sport

Gazeta Express

05/07/2022 20:22

Gripshi me gol të bukur nga distanca e kalon Ballkanin në epërsi ndaj Zalgirisit

Sport

Gazeta Express

05/07/2022 20:22

Ballkani ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Zalgirisit, në ndeshjen e vlefshme për raundin e parë kualifikues në Ligën e Kampionëve.

Nazmi Gripshi shënoi për vendasit një gol të bukur nga distanca për rezultatin 1:0, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Mesfushori shqiptar shënoi në minutën e 15-të.

Ndeshja mes Ballkanit dhe Zalgirisit është duke u zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”.

/Gazeta Express/