Grida Duma poston foto nga pushimet në bregdet - Gazeta Express
string(46) "grida-duma-poston-foto-nga-pushimet-ne-bregdet"

Grida Duma poston foto nga pushimet në bregdet

Gazeta Express

23/08/2020 21:59

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma poston një foto nga pushimet në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka zgjedhur detin këtë vërë, ku duket se ka notuar dhe është zhytur.

Lexo Edhe:

Për Dumën kjo mënyrë pushimesh konsiderohet si zgjim nga rutina, që njëkohësisht e mban larg mpakjes mendore.

STATUSI I PLOTË
“Zgjimi” nga rutina e “përtacisë” fizike, që sjell edhe mpakje mendore, është dhuratë për veten!

Deti, noti dhe zhytja janë zgjedhja ime e parë, e kjo vjen si gati refleks i njeriut që rritet me detin e nuk di dot ndryshe./news24