Gresa sjell ripërpunimin e “Çohu Rexho” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

27/11/2020 22:10

Gresa sjell ripërpunimin e “Çohu Rexho”

Rozë

Gazeta Express

27/11/2020 22:10

Gresa Behluli ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Në prag të festave, këngëtarja e njohur i ka bërë dhuratë fansave të saj një këngë të re, shkruan GazetaExpress.

“Çohu Rexho” është kënga e vjetër shqipe që Gresa e solli të ripërpunuar.

“Çou Rexho” ndër këngët e mija të preferuara që paraqet një histori të dhmbshme.

Për herë të parë e kam dëgjuar nga Nexhmije Pagarusha dhe pastaj edhe nga nëna ime Shkurte Fejza dhe gjithmonë më ka zgjuar emocion dhe vendosa ta risjell të perpunuar në stilin tim si vazhdim i përpunimit të disa perlave të muzikës sonë”, ka thënë Gresa, e cila ka paralajmëruar edhe disa projekte të reja.

Kënga erdhi e realizuar edhe me video ku Gresa shfaqet e kuruar në çdo detaj si gjithmonë.

Gresa Behluli – Cohu Rexho

Onair Media – https://smarturl.it/Onair.MediaFollow Gresa Behluli on…FB: https://smarturl.it/GresBehluliFBIG: https://smarturl.it/GresaBehluliIGSubscribe: …