Gresa, melankolike në këngën për “babin” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

06/03/2020 21:38

Gresa, melankolike në këngën për “babin”

Rozë

Gazeta Express

06/03/2020 21:38

Gresa Behluli ka sjell sonte një këngë tepër melankolike për publikun e saj

Këngëtarja, e cila i dha fund beqarisë vitin e kaluar, ka lansuar sot këngën e saj të fundit “Babi jem, babushi jem”.

Kënga është melankolike dhe i kushtohet të gjithë “baballarëve” të vajzave.

Kënga është lansuar me videoklip dhe deri me tani është pritur mirë nga publiku. /GazetaExpress/