Gresa Hoti tregon format e saj në Ibiza, çfarë ka humbur Andi Artani - Gazeta Express
string(67) "gresa-hoti-tregon-format-e-saj-ne-ibiza-cfare-ka-humbur-andi-artani"

Yjet

Gazeta Express

10/07/2023 20:30

Gresa Hoti tregon format e saj në Ibiza, çfarë ka humbur Andi Artani

Yjet

Gazeta Express

10/07/2023 20:30

Modelja kosovare është parë gjatë vikendit në Ibiza të Spanjës ku ka treguar asetet e saj

Gresa Hoti është bërë lajm gjatë vikendit për fotot e saj në bikine që i bëri në ishullin e bukur spanjoll, Ibiza.

Lexo Edhe:

Bukuroshja dhe modelja kosovare edhe njëherë tregoi se pse është njëra prej modelëve më të kërkuara në botë.

Ndryshe, ajo filloi një lidhje sa ishte banore e Big Brother VIP Kosova 1 me ish pjesëmarrësin e “Për’puthen” në Shqipëri, një lidhje për të cilën Andi Artani tha se i dha fund dje në një emision në Kosovë. /GazetaExpress/  `