Grenell mban në zyrën e tij fotografinë me Thaçin - Gazeta Express
string(49) "grenell-mban-ne-zyren-e-tij-fotografine-me-thacin"

Grenell mban në zyrën e tij fotografinë me Thaçin

Lajme

Gazeta Express

03/05/2021 23:32

Ish i dërguari special i presidentit Trump për procesin e bisedimeve mes Kosovës dhe Serbisë, Richard Grenell, ka shpërndarë një fotografi nga zyra e tij, ndërsa aty qëndron edhe një foto e tij gjatë takimit me ish-presidentin, Hashim Thaçi.

Grenell ka shpërndarë një fotografi gjatë një interviste të tij për ‘FoxNews’, por ajo çfarë bie në sy është një foto që gjendet në zyrën e tij.

Lexo Edhe:

Ish-ambasadori amerikan në Gjermani dhe i dërguari special i presidentit Trump për procesin e bisedimeve mes Kosovës dhe Serbisë, mban në zyre fotografinë gjatë takimit me ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Atë Grenell e kishte realizuar në presidencë, gjatë vizitës së tij në Kosovë.