Grealish në radarin e tri skuadrave të Premier Ligës - Gazeta Express
string(52) "grealish-ne-radarin-e-tri-skuadrave-te-premier-liges"

Grealish në radarin e tri skuadrave të Premier Ligës

Futboll

Gazeta Express

09/12/2022 13:39

Jack Grealish ka dështuar për të shfaqur pritjet që kanë qenë në të në Manchester City

Sipas asaj që raporton sot, Todofichajes, futbollisti që i kushtoi Manchester Cityt miliona dollarë është në radar të disa klubeve të Premier Ligës.

Lexo Edhe:

Pep Guardiola dhe kompania e tij raportohet se janë duke menduar që ta shesin Grealish këtë verë në mënyrë që ata ta transferojnë Jude Bellingham.

Manchester United, Chelsea dhe Arsenal janë në garë për nënshkrimin e sulmuesit të Tre Luanëve, por ende nuk dihet se a do të mund të largohet Grealish për të luajtur për një klub rival të Manchester City në Angli. /GazetaExpress/