Graniti eliminohet nga Big Brother - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 23:17

Graniti eliminohet nga Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 23:17

Është eliminuar nga Big Brother, Granit Cana

Publiku me anë të televotimit ka vendosur që të votojë për qëndrimin ose jo të personave në Big Brother.

Lexo Edhe:

Iliri ka qenë personi i parë që i ka shpëtuar eliminimit kurse i dyti që do të qëndronte ishte Sarah.

Të fundit në garë ishin Monika dhe Graniti e që në fund me vota u eliminua Graniti.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.