Granit Xhaka starton si mbrojtës i majtë në "finale" për Arsenalin - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

15/04/2021 19:54

Granit Xhaka starton si mbrojtës i majtë në “finale” për Arsenalin

Futboll

Gazeta Express

15/04/2021 19:54

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Slavia Pragës dhe Arsenalit.

Arsenali barazoi 1-1 me Slavia Pragën në sfidën e parë në stadiumin “Emirates” në Londër dhe sonte do të kërkojë patjetër të gjejë më shumë portën për t’u kualifikuar në gjysmëfinale të Europa League, raporton Gazeta Express.

Në ndeshejn më vendimtare të sezonit, Arteta e ka hedhur Granit Xhakën si mbrojtës të majtë.

Slavia Praga:

Arsenal: