Grabitje në Prishtinë, policia jep detaje - Gazeta Express
string(40) "grabitje-ne-prishtine-policia-jep-detaje"

Grabitje në Prishtinë, policia jep detaje

Lajme

Gazeta Express

22/02/2024 9:01

Një grabitje nga një person i maskuar ka ndodhur dje në Prishtinë, shkruan Gazeta Express.

Sipas policisë ai në një lokal ka grabitur disa produkte mjekësore.

Lexo Edhe:

Rasti është duke u hetuar.

“Prishtinë / 21.02.2024 – 09:45. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se derisa ishte ne vendin e punes ka hyrë një person i dyshuar i maskuar dhe ka grabitur disa produkte mjekesore. Rasti ne procedure hetimore”, thuhet në njoftim. /Express/