Goodman shfaqet e jashtëzakonshme në bikine gjatë pushimeve në Marbella - Gazeta Express
string(71) "goodman-shfaqet-e-jashtezakonshme-ne-bikine-gjate-pushimeve-ne-marbella"

Goodman shfaqet e jashtëzakonshme në bikine gjatë pushimeve në Marbella

Yjet

Gazeta Express

16/06/2022 22:09

Lauryn Goodman ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshme në bikine ngjyrë krem teksa po merr diell në pushimet e saj në Marbella

Lauryn Goodman ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm të enjten duke marrë diell në Marbella të Spanjës.

Lexo Edhe:

Modelja 31 vjeçare është shfaqur në bikine krem teksa ajo është parë në plazh në një lokacion më shumë diell.

Lauryn ishte në formë të mirë teksa ajo ka treguar belin e saj të hollë dhe trupin e saj seksi. /GazetaExpress/