Goodman e tepron, për pak sa nuk tregon gjoksin në Gjibraltar - Gazeta Express

Goodman e tepron, për pak sa nuk tregon gjoksin në Gjibraltar

Yjet

Gazeta Express

07/06/2021 19:50

Chloe Goodman ka treguar asetet e saj në bikine rozë derisa po shijon diellin në Gibraltar – pasi pati disa kritika për motrën e saj Lauryn

Kohëve të fundit ajo ka pasur kritika për Lauryn dhe ish të dashurin e saj Kyle Ëalker që kishin lënë djalin e tyre Kairo në një palë atlete futbolli ku ishin emrat e tyre.

Chloe Goodman ka lënë këtë dramë pas saj dhe të hënën është parë duke marrë diell në pushime idelike në Gjibraltar, i cili vend është pjesë e listës ku mund të udhëtosh nga Britania.

Ylli i televizioni (27) ka treguar asetet e saj derisa përpak sa nuk ka treguar gjoksin e saj gjigant për fansat e saj. /GazetaExpress/