Gold Ag po bëhet baba për herë të dytë, flet këngëtari - Gazeta Express
string(53) "gold-ag-po-behet-baba-per-here-te-dyte-flet-kengetari"

TV/Film

Gazeta Express

01/07/2022 21:32

Gold Ag po bëhet baba për herë të dytë, flet këngëtari

TV/Film

Gazeta Express

01/07/2022 21:32

“Mirage”, edhe këtë të premte erdhi tek ekranet e juaja me materiale të shumta.

Më të reja e fundit të shoubizit vendor ishin pjesë e kësaj episode, shkruan lajmi.net.

Reperi i njohur shqiptar Gold Ag, në një intervistë ekskluzive në “Mirage”, foli rreth aspektit personal dhe atij profesional.

Ndër tjerash ai tregoi se po bëhet baba për herë të dytë duke dhënë detajet, Video: