Gold AG nxjerr album me 12 këngë të reja - "Diaspora" - Gazeta Express

Gold AG nxjerr album me 12 këngë të reja – “Diaspora”

Rozë

Gazeta Express

26/08/2020 10:55

Reperi i njohur shqiptare, Arian Agushi – Gold AG, njihet për projektet e suksesshme muzikore.

Ai publikon shpesh këngë dhe pothuajse secila shndërrohet në më të dëgjuarat.

Duke qenë kështu ai ka vendosur që ta bëjë një album të cilit i la titullin “Diaspora” dhe tani veçse e ka nxjerr në shitje.

Goldi këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të një postimi në Instagram.