Gold AG i këndon edhe Prishtinës, publikon këngën e radhës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

11/06/2020 16:47

Gold AG i këndon edhe Prishtinës, publikon këngën e radhës

Rozë

Gazeta Express

11/06/2020 16:47

Këngëtarja Albina Kelmendi dhe reperi Arian Agushi, i njohur me nofkën artistike si Gold Ag, kanë publikuar projektin e tyre më të ri në bashkëpunim.

“Prishtina” mbanë titullin kënga e tyre më e re të cilën e kanë realizuar edhe me videoklip, ndërsa të gjitha pamjet në këtë videoklip janë gjiruar në kryeqytet.

Më poshtë gjeni këngën e tyre më të re “Prishtina”.

Gold AG ft Albina Kelmendi – Prishtina