Gold Ag flet për paragjykimet që kishte kur vendosi t’i përkushtohet fesë islame - Gazeta Express
string(79) "gold-ag-flet-per-paragjykimet-qe-kishte-kur-vendosi-ti-perkushtohet-fese-islame"

TV/Film

Gazeta Express

01/07/2022 21:28

Gold Ag flet për paragjykimet që kishte kur vendosi t’i përkushtohet fesë islame

TV/Film

Gazeta Express

01/07/2022 21:28

Të rejat e fundit të yjeve të shoubizit shqiptar vijnë edhe këtë javë në emisionin “Mirage”.

E këtë të premte në “Mirage”, mysafir është reperi i njohur shqiptar Gold Ag, shkruan lajmi.net.

Ai tregoi disa detaje nga aspekti personal dhe ai profesional.

Ndër tjerash ai foli edhe për periudhën e përkushtimit ndaj fesë islame dhe komentet e tjerëve pas këtij vendimi të tij.

Se çfarë paragjykimesh pati Ariani pas këtij vendimi e kuptoni në materialin në vazhdim: