Gol i bukur ekipor i Milanit, shënon Leoa - Gazeta Express
string(40) "gol-i-bukur-ekipor-i-milanit-shenon-leoa"

Gol i bukur ekipor i Milanit, shënon Leoa

Futboll

Gazeta Express

16/09/2023 19:20

Milan e ka ngushtuar epërsinë në 2-1 kundër Interit

Ka qenë Raphael Leao ai që ka shënuar.

Lexo Edhe:

Portugezi mori një top të mirë nga Hernandez për të kaluar mirë në zonë dhe për të shënuar golin e parë në minutën e 58-të. /GazetaExpress/