Goditja e Rashicës, devijohet dhe lojtari i Wolfsburg shënon gol - Gazeta Express

Goditja e Rashicës, devijohet dhe lojtari i Wolfsburg shënon gol

Futboll

Gazeta Express

27/11/2020 21:53

Werder Bremen ka barazuar rezultatin kundër Wolfsburgut

Me të filluar pjesa e dytë, Rashica merr një top të mirë dhe në një kundërsulm niset përpara.

Pasimi i tij , që ishte tepër i fortë bëri që topin ta devijonte në rrjetë lojtari i Wolfsburg John Brooks. /GazetaExpress/