Goditi efektivin, arrestohet i riu në Tiranë, procedohet penalisht një tjetër - Gazeta Express
string(75) "goditi-efektivin-arrestohet-i-riu-ne-tirane-procedohet-penalisht-nje-tjeter"

Goditi efektivin, arrestohet i riu në Tiranë, procedohet penalisht një tjetër

Shqiperi

Gazeta Express

26/03/2023 10:33

Një 22-vjeçar është arrestuar dhe një 26-vjeçar është proceduar penalisht në gjendje të lirë nëTiranë.

Të dy ata kanë kundërshtuar një punonjës Policie gjatë shoqërimit, ndërsa i pari, e ka goditur atë.

Lexo Edhe:

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 arrestuan shtetasin F. S., 22 vjeç, dhe proceduan penalisht në gjendje të lirë shtetasin Xh. S., 26 vjeç, të dy banues në Tiranë, pasi kanë kundërshtuar një punonjës Policie gjatë shoqërimit, ndërsa shtetasi F. S., e ka goditur atë”, njofton policia.