Godasin artistet e On Records me një super projekt - Gazeta Express

Godasin artistet e On Records me një super projekt

Gazeta Express

24/06/2020 19:56

Dy këngëtaret e reja të estradës, Monda dhe Benita kanë debutuar me projektin e tyre të parë muzikor.

“Loca” titullohet kënga e dy bukurosheve të reja, të cilat tashmë janë pjesë e ON Records.

Muzika është realizuar nga producentët e njohur Zzap dhe Chriss, gjersa tekstin e kanë shkruar vet Monda dhe Benita.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin vajzat e reja të skenës vijnë me një performancë mjaft ‘të nxehtë’.

Ana vizuale i është besuar produksionit XL Films.

MONDA FT BENITA – LOCA