Gnabry shënon kundër Kiel në ndeshje të Kupës - Gazeta Express

Gnabry shënon kundër Kiel në ndeshje të Kupës

Futboll

Gazeta Express

13/01/2021 21:19

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Holstein Kiel-Bayern Munchen

Janë mysafirët, kampionët e Europës dhe Gjermanisë Bayern Munchen që kanë kaluar në epërsi me golin e Gnabry në minutën e 14-të te ndeshjes. /GazetaExpress/